UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Väinamere Liinid lisab Heltermaa-Rohuküla liini suvegraafikusse lisareise

05.07.2012 15:45

Väinamere Liinid lülitas Rohuküla-Heltermaa liinil suurenenud nõudluse teenindamiseks suvegraafiku tippaegadele regulaarsed lisareisid.

Väinamere Liinide juhataja Urmas Treieli sõnul näitasid Heltermaa-Rohuküla liini nõudluse analüüsi tulemused, et suveperioodi graafikusse on vaja lülitada regulaarsed lisareisid. „See aitab hajutada tippajalt järjekorda teistele kellaaegadele, tagada kliendisõbraliku teeninduse ning suurendada reisijate kindlustunnet,“ märkis Treiel.

Sõidukite arv on Heltermaa-Rohuküla liinil viimastel kuudel hoogsalt kasvanud. Aprillis reisis liinil mulluse sama kuuga võrreldes 6 protsenti enam sõidukeid, mais 8 protsenti ning juunis 3,5 protsenti enam. Suvel korraldatakse Hiiumaal mitmeid suuri suvesündmusi, millega seoses on samuti oodata reisijate arvu jõudsat suurenemist.

Alates 6. juulist kuni 21. augustini hakkavad toimuma lisareisid neljapäeviti Heltermaalt kell 11:30 ja Rohukülast kell 15:00, reedeti Rohukülast kell 22:00 ja Heltermaalt kell 23:30 ning pühapäeviti Rohukülast kell 22:00 ja Heltermaalt kell 23:30 (välja arvatud 19. augustil).

Taasiseseisvumispäevaga kaasneb tänavu pikenenud nädalavahetus, millega seoses toimuvad lisareisid 20. augustil Rohukülast kell 22:00 ja Heltermaalt kell 23:30 ning 21. augustil Rohukülast kell 15:00 ja Heltermaalt kell 11:30.

Kokku teostatakse Heltermaa-Rohuküla liini suveperioodil 40 lisareisi. Lisareise teenindab parvlaev Regula. Lisareisidele saab osta e-pileteid www.tuulelaevad.ee.

Tagasi
Get Adobe Flash player