UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.OÜ Väinamere Liinid valmistub Vormsi saare laevaliikluse teenindamiseks 01. juunist

21.05.2015 09:02

Lääne maavanem sõlmis 17.05.2015 Väinamere Liinid OÜ-ga avaliku teenindamise otselepingu parvlaevaliinil Sviby-Rohuküla-Sviby reisiparvlaevaga Ormsö reisijate- ja sõidukite veoteenuse osutamiseks alates 1. juunist 2015.

Lepingu sõlmimisest laevateenuse avamiseni on aega napilt kaks nädalat. Vedaja teeb kõik endast oleneva, et selle ajaga valmistada ette piletimüük koos kõigi eeskirjadega ja püsielanike sooduskaardi lepingute sõlmimine.

Sõidugraafikud avaldame veebilehel www.tuulelaevad.ee esimesel võimalusel lähipäevil ja e-piletite müügi loodame käivitada 26. mail. Palume jälgida jooksvat infot vedaja veebilehel, samuti saadame teated Vormsi valla lehele üles panemiseks ja Lääne maavalitsusele. Esmane eesmärk on kiirelt käivitada e-piletite müük sõidukitele.

Esialgset infot saab juba praegu laevaliikluse infokeskuse telefonilt 14204, mis on avatud iga päev 8:30-20:00 ja e-posti aadress on info@tuulelaevad.ee . Päringud on oodatud, seda kiiremini saame end kurssi viia Vormsi liini eripäradega, vastuseid otsida ja jagada pädevat teavet nii Vormsi rahvale kui ka külalistele.

Püüame teenuses võtta üle samad käitumismustrid, millega Vormsi rahvas tänaseni on harjunud, kuid piletimüügil tulevad ka mõned väikesed muudatused, aga nendest juba järgemööda lähiajal. Kõige suurem muudatus on ehk see, et broneeringu asendab täielikult E-pilet, et vältida tühibroneeringuid, mida ei kasutatagi. E-piletit saab samas paindlikult ise tasuta muuta uuele ajale. Selline on olnud tellija ja valla kokkulepe, mille vedaja nüüd ellu viib. Teistel parvlaevaliinidel kaotati telefoni- ja veebibroneering juba 2008 aasta mais ja see on ennast igati õigustanud, eriti tippajal kui nõudlus on suurem laeva mahutavusest.

Niipea, kui uuendatud piletimüügi- ja üleveo tingimused on koos, edastame need tutvumiseks ja oleme tänulikud ka heasoovliku tagasiside eest.

Tagasi
Get Adobe Flash player