UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Kuivastu-Virtsu liinil on peagi kolm laeva ja uuendatud graafik

09.06.2015 12:49

Väinamere Liinid valmistub jaaniajal teenindama Kuivastu-Virtsu liini läbi aegade rekordvõimsusel, kolme laevaga samaaegseks sõitmiseks on Kuivastu-Virtsu jaaniaja graafikuid osaliselt veel kohendatud, mistõttu palub operaator e-pileti 15.-28. juuniks juba soetanud reisijatel igaks juhuks lähiajal üle vaadata oma reisi täpne väljumisaeg.

Kolmanda laeva lisamiseks graafikusse tuli muuta osade reiside aegu, et ennetada laevade vabagraafikule minekut tippaegadel ja tagada reisijatele kindlad väljumisajad. Seetõttu on ka osadel ostetud e-piletitest väljumisaeg veidi muutunud – seda 5-25 minuti ulatuses sõltuvalt reisist. Muudatus puudutab siiski ainult vähem kui kolmandikku reisidest.

Reisija ise oma piletiga midagi tegema ei pea. Muudetud reiside e-pileti omanikud saavad lähiajal SMS-lühisõnumi või e-kirja vastava infoga. Palume e-pileti ostukalendrist vaadata oma reisi väljumisaeg üle – e-pileti saatekirja linki avades on näha õige väljumisaeg. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Ostetud pilet kehtib eelisjärjekorrast nii uuel väljumisajal kui ka sellele eelneval ja järgneval väljumisel, nii et võimalik on valida sobiv reis kolme väljumise hulgast.

Jaaniperioodil teeb põhiväljumisi parvlaev Muhumaa, nagu ikka. Teise graafiku väljumisi on muudetud ja kohandatud, tippaegadele lisanduvad veel ka kolmanda laeva reisid. Kui liinil sõidab kolm laeva samaaegselt, on väljumiste vahed ühest sadamast tippajal juba vähem kui pool tundi.

Sarnased sõidugraafikud on Väinamere Liinidel plaanis ka suve tippajal juulikuus.

Iga konkreetse päeva täpsete väljumisaegadega sõidugraafikud on üleval kodulehel www.tuulelaevad.ee e-pileti ostukalendris ja nutirakenduses Tuulelaevad.ee.

Tagasi
Get Adobe Flash player