UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Vormsi piletimüük toimub talvehooajal laeval

07.10.2015 12:55

Vormsi laevapiletite müügil on uuenduslik muudatus, laevapiletite müük toimub alates oktoobri teisest nädalast parvlaev Ormsö reisijate salongi baaris.

Teisipäeval, 6. oktoobril kolisime Rohuküla piletimüügi kassa Ormsö reisijate salongi külma ja tuule eest varjule. Oktoobrikuu jooksul püüame kõik koos uue olukorra ilusasti tööle saada. Meil on sarnane kogemus olemas Saaremaa ja Hiiumaa vaheliselt Triigi-Sõru liinil sõitvalt laevalt Kõrgelaid, kus piletimüük toimub aastaringselt laeva pardal.

Peame mõistlikuks talvehooajal kasutada maksimaalselt laeva võimalusi, et tagada reisijatele mõnus teenindus ja välistada õues külmetades pileti ostmine eriti just jalareisijatele.

  • Laeva meeskonnal on nimekiri reisile ostetud e-piletiga sõidukitest olemas, kui nad sõidukeid laevale lubama hakkavad.
  • Ülejäänud sõidukite numbrid ja reisijate arv kirjutatakse üles ja neil sõidukijuhtidel tuleb lihtsalt laevale jõudes minna baari ja osta oma sõidukile ja reisijatele edasi-tagasi piletid.
  • Samuti peavad ostma piletid kõik jalareisijad, kelle arvu meeskond samuti fikseerib laadimise käigus.
  • E-piletiga sõidukitel, kellel on kas lisandunud haagis või reisijaid, võrreldes esialgse e-piletiga, peavad samuti ostma juurde puuduolevad piletid.

Kui kõigile laevale tulnud ja kirja saanud sõidukitele ja reisijatele on ilusasti piletid ostetud polegi täiendavat kontrolli iga kord vaja. Vajadusel toimub aga piletite kontroll enne laevalt lahkumist sihtsadamas, selleks tuleb alati valmis olla!

Täname senise toreda koostöö eest ja soovime kuldset sügist Väinamere Liinide tööpere poolt!

 

Tagasi
Get Adobe Flash player