UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Lisareisid Hiiumaa praamiliinil jätkuvad oktoobri teises pooles

13.10.2015 10:03

Rohuküla-Heltermaa liinile on tellitud 12.-25. oktoobrini kaheks nädalaks kokku 12 lisareisi ehk kuus täiendavat reisi nädalas. Lisareisid toimuvad neljapäeval, reedel ja pühapäeval.

Kui eelmisel kahel nädalal oli Rohuküla-Heltermaa liinil nädalane reiside arv koos lisareisidega 116, siis tänasest 25. oktoobrini on perioodi põhigraafikus nädalas 92 reisi ning koos lisareisidega 98 reisi.

Sügisese nõudluse langedes väheneb ka lisareiside vajadus, mistõttu jääb alates 26. oktoobrist kuni aasta lõpuni tavapärane riigitellimus reisidele 86 väljumisele.

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium analüüsib jooksvalt reiside täituvusi ja teeb sellest lähtuvalt otsuseid täiendavate lisareiside tellimiseks.

Selleks, et tagada sõiduki pääsemine soovitud väljumisele, on kindlasti vajalik osta e-pilet ka nädala sees reisimiseks – see puudutab eriti kaubavedajaid, kel on oluline enda sõidugraafikust kinni pidada. Üldjärjekorrast võivad viimastena sadamasse saabujad soovitud reisist maha jääda ka tööpäevadel.

Täpsed sõiduplaanid ja piletid on mugavalt saadaval www.tuulelaevad.ee ja mobiilirakendusest Tuulelaevad.

Tagasi
Get Adobe Flash player