UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Parvlaev Regula korraline dokihooldus võib kesta nädala lõpuni

03.12.2015 16:13

Esialgsete plaanide kohaselt pidi Rohuküla-Heltermaa liini teenindava parvlaev Regula korraline dokihooldust kestma 30.novembrist 3. detsembrini, kuid tänase seisuga kestavad hooldustööd vähemalt laupäevani. Nädalavahetuseks on oodata aga taas tormist ilma, mis takistab parvlaeva liinile naasemist.

Ilmateenistuse andmetel on kogu eelnevaks nädalavahetuseks taas oodata tormi. Tuul puhub alates reedest puhanguti 20m/s, pühapäeva hommikupoolikul tõuseb torm kuni 30 m/s.

Tugeva tuulega ei saa laeva dokist alla lasta, mistõttu ei pruugi parvlaev Regula nädalavahetusel veel liinile naasta.

Tormituul võib taas häirida tõsiselt liiklust Hiiumaa ja Vormsi laevaühendustes. Välistatud ei ole liiklusseisakud.

Kuni Regula dokist naasmiseni jätkavad Rohuküla-Heltermaa liinil ülevedusid parvlaev St Ola ja täiendavalt parvlaev Harilaid. ˇ

Juhime tähelepanu, et reedel ja laupäeval teeb Rohukülast 6:30 ja Heltermaalt 8:30 reisid Harilaid, kuhu pääsevad ainult broneeringuga sõidukid. Lisatud on StOla reisid 8:30 Rohukülast ja 10:00 Heltermaalt ja 10:00 Rohukülast väljub suure laeva asemel taas Harilaid. Seega on soovitatav kasutada 8:30 reisi.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne sadamasse sõitmist vaadata operatiivinfot veebilehelt www.tuulelaevad.ee või nutirakendusest Tuulelaevad, kuhu on koondatud kõige värskem info otse sadamakassadest nii parvlaevagraafikute kui ka väljumiste osas.

Rohuküla-Heltermaa liinil sõitvate laevade asetust nädala lõpuni saab vaadata SIIT.

 

 

 

Tagasi
Get Adobe Flash player