UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.UUENDATUD! Tugev tuul võib ka sel nädalavahetusel ja uue nädala alguses häirida parvlaevaliiklust

04.12.2015 12:49

Ilmateenistuse andmetel prognoositakse alates reede õhtust Väinamerel tormiks paisuvat tuult, puhanguti kuni 30m/s. Sarnane prognoos on praegu vähemalt kuni esmaspäevani.

Väinamere Liinide teatel ei sõida tugeva tuule tõttu reedel, 4. detsembril õhtuseid reise parvlaev Kõrgelaid, mis teenindab Saaremaa ja Hiiumaa vahelist otseühendust, Triigi-Sõru liinil, parvlaev Ionas, mis teenindab Kuivastu-Virtsu liinil. Ära jäävad reisid Virtsust kell 16.15, 18.00, 19.30 ning Kuivastust kell 17.15, 18.45, 20.10. Reede õhtul lõpetas reiside teostamise parvlaev Harilaid, mis teenindab Rohuküla-Heltermaa liinil ning parvlaev Ormsö, mis sõidab Rohuküla-Sviby liinil.

Tõenäoliselt võib torm hakata häirima parvlaevaliiklust ka Hiiumaa ja mandri vahelisel liinil. Tugeva tuule korral ei saa parvlaeva Regula dokist alla lasta ja seetõttu on võimalik, et laeva naasmine Rohuküla – Heltermaa liinile võib lükkuda juba uue nädal algusesse, paremaid ilmatingimusi ootama.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel enne sadamasse sõitmist vaadata kindlasti operatiivinfot veebilehelt www.tuulelaevad.ee või nutirakendusest Tuulelaevad, kuhu on koondatud kõige värskem info otse sadamakassadest väljumiste osas.

Ilm.ee andmetel tugevneb reedel lõuna- ja edelatuul 7-12, puhanguti 18 m/s, saartel ja rannikul 12-17, puhanguti 25 m/s, õhtupoolikul 18-23, puhanguti 30 m/s. Pühapäeval ja esmaspäeval on sarnane ilm, kus edelatuul puhub 9-14, puhanguti kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 17-23, puhanguti kuni 33 m/s.

Tagasi
Get Adobe Flash player