UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Kõrge veetaseme tõttu ei toimu esmaspäeva hommikul laevaliiklust Väinamerel

07.12.2015 09:39

Nädalavahetusel on torm ja suur veetaseme tõus häirinud tõsiselt laevaliiklust Väinamere parvlaevaliinidel. Esmaspäeva hommikul ei ole toimunud ühtegi väljumist neljal laevaliinil – Saaremaale, Hiiumaale, Vormsile ja Triigi-Sõru sadamate vahel.

Kuivastu-Virtsu liinil häirib liiklust ülikõrge veetase, mis kell 9 oli Virtsus +114cm. PL Hiiumaa lõpetas liiklemise pühapäeva õhtul 21:30. Esmaspäeva esimene proovireis toimub 9:40 Kuivastust.

Rohuküla-Heltermaa liinil toimus pühapäeva hommikul üks PL StOla ring Heltermaalt 8:30 ja Rohukülast 10:00, peale seda katkes liiklus ja pole veel esmaspäeva hommikuks taastunud. Praeguste prognooside kohaselt on võimalik liikluse taastumine õhtul, kuid kellaaeg täpsustub päeva jooksul.

Vormsi liinil katkes liiklus reede pealelõunal, laupäeval toimusid reisid graafikukohaselt.  Pühapäeval jäi liiklus taas seisma ja enne veetaseme olulist langust ei ole võimalik liiklust jätkata, kuna PL Ormsö laadimine-lossimine on tugeva tuule korral reaalne veetasemel vähemalt alla +65cm. Hommikul kell 9 on Rohukülas veetase +104cm. Prognoosi kohaselt langeb veetase õhtuks oluliselt.

Triigi-Sõru liinil ei ole samuti pühapäeval ja esmaspäeva hommikul reise toimunud.

 

Tagasi
Get Adobe Flash player