UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Parvlaevaühendus Hiiumaaga taastub kell 18.30

07.12.2015 18:34

Mandri ja Hiiumaa vahelisel liinil alustavad parvlaevad taas reise kell 18.30, mil Heltermaalt väljub St Ola ja Rohukülast Harilaid.

Plaanide kohaselt peaksid järgmised reisid Hiiumaa ja mandri vahel toimuma kell 20.30 mõlemast sadamast, kuid see selgub lõplikult siis, kui laevad on oma esimesed ülesõidud lõpetanud. Laevad sõidavad seni kuni sõidukeid jätkub.

Ühendus Vormsi saarega loodetakse taastada kell 21.00, kui veetase alaneb vastavalt prognoosile, täpsem info kell 20:00.

Triigi-Sõru liinil algavad reisid teisipäeva hommikul kell 6.45 Triigi sadamast ja edasi juba esmaspäevase graafiku kohaselt, sest teisipäeviti pole tavapäraselt liinil reise planeeritud, kuid liikluskatkestuste tõttu toimuvad reisid erandlikult ka homme.

Parvlaevaühendus mandri ja Saaremaa vahel taastus juba täna hommikul kell 9.40.

Vänamere Liinid tänab kõiki reisijaid kannalikkuse ja mõistva suhtumise eest! Reisijatel  tasub enne sadamasse sõitmist vaadata operatiivinfot veebilehelt www.tuulelaevad.ee või nutirakendusest Tuulelaevad, kuhu on koondatud kõige värskem info otse sadamakassadest nii parvlaevagraafikute kui ka väljumiste osas.

 

 

Tagasi
Get Adobe Flash player