UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Liiklus Hiiumaaga võib olla tormi tõttu täna-homme häiritud

02.02.2016 11:21

Ilmateenistuse andmetel puhub Väinamerel teisipäeval ja kolmapäeval tormituul puhanguti 22-25m/s, mis võib häirida laevaliiklust. Tuul paneb lisaks veel liikuma jäämassid, mis omakorda raskendab laevade manööverdamist. Reiside ära jäämine ja edasilükkumine on selliste ilmaolude korral tõenäoline, operatiivne info www.tuulelaevad.ee.

Teisipäeva hommikust alates on toimunud PL StOla reisid graafikukohaselt Heltermaalt 6:30 ja Rohukülast 10:00. Parvlaev Regula väljumised lükkusid edasi - 6:30 reis Rohukülast väljus 8:30 ja 8:30 Heltermaalt väljuma pidanud reis väljus 10:40. Edasi on hetkel liiklus graafikukohane.

Ülesõidud koos manööverdustega sadamates on seoses jää kuhjumisega pikemad. Hetkel on jää kuhjunud Rohuküla sadamasse ja seetõttu võtab laevade sildumine seal koos ümber pööramise manöövriga tavapärasest kauem aega.

Tagasi
Get Adobe Flash player