UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Parvlaev Regula jätkab tööd ka 1. oktoobrist

27.07.2016 15:04

Saaremaa Laevakompanii müüs parvlaev Regula TS Laevad OÜ-le, jätkates laeva mehitamist ja tehnilist hooldust ka peale 1. oktoobrit mandri ja suursaarte vahelistel liinidel.

AS Saaremaa Laevakompanii juhatuse esimees Tõnis Rihvk sõnas, et parvlaev Regula on läbi aastate tõestanud sobivust mandri ja suursaarte vahelistel liinidel, olles töökindel, hästi sissesõidetud ning nii meeskonnale kui ka reisijatele juba omaks saanud.

“Regula müük on hea lahendus kõikidele osapooltele – alates 1. oktoobrist jätkab Saaremaa Laevakompanii parvlaev Regula tehnilise opereerimisega ning senine kogenud laevameeskond saab jätkata oma igapäevast tööd, aidates kaasa sujuvale ühendusele mandri ja suursaarte vahel,” selgitas Rihvk.

TS Laevade juhatuse esimees Kaido Padar selgitas, et Regula ostul sai määravaks, et tegemist on tehniliselt korras, paraja mahutavuse ning  jääklassiga laevaga, mis sobib võimalike tõrgete korral aastaringselt asenduslaevaks mitmeteks aastateks. Laev  on varasemalt seilanud nii Virtsu-Kuivastu kui ka Rohuküla-Heltermaa liinil ehk on olemas kindlus laeva sobivusest sadamate infrastruktuuriga.

Parvlaev „Regula“ mahutab 400 reisijat ja 80  sõiduautot. Parvlaev vahetab omanikku 1. oktoobrist, kuid Regula tehnilise opereerimisega jätkab Saaremaa Laevakompanii.

Tagasi
Get Adobe Flash player