UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Runö alustas 29.mail graafikujärgsete reisidega Ruhnust

29.05.2012 13:55

Ruhnu saare teenindamiseks ehitatud uus kiirkatamaraan Runö alustas 29. mail graafikujärgset laevaliiklust reisidega Ruhnust Roomassaarde kell 7:00, tagasi Ruhnu sõidab alus kell 18:00.
 
Runö tegi oma esimese ülesõidu reisijatega Roomassaarest Ruhnu esmaspäeva õhtul, et olla valmis esimeseks graafikujärgseks reisiks. Runö kapteni Margus Tasa sõnul oli esimesel ülesõidul tuult üle 10 m/s ja laine kõrgus 1,2m. „See on täiesti korralik tuul avamerel, kuid reis sujus väga hästi ja laev käitus stabiilselt ega kõigutanudki väga palju,“ ütles Tasa. Tänasel esimesel reisil oli laeva pardal juba 14 reisijat.
 
Loodame lähipäevil saada kinnituse sujuvaks koostööks Pärnu sadamalt, et Runö saaks silduda reisijatele sobilikus ja mugavas kohas Pärnu südames, Kalda 2. Täna on veel lahtine, kas reedene reis Pärnu suunal viib reisijad Pärnu, Munalaiu või hoopis Roomassaare sadamasse, kuna läbirääkimised majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning Pärnu sadama vahel veel käivad.
 
Roomassaare-Ruhnu liini graafikud ja hinnad on veebilehel www.tuulelaevad.ee. Broneerida saab infotelefonil 14204 ja info@tuulelaevad.ee . Graafikud Pärnu suunal avanevad veebis kohe kui sihtsadam on selgunud.

Tagasi
Get Adobe Flash player