UUED vedajad laevaliinidel

Parvlaevapiletid ja info Rohuküla-Heltermaa ja Virtsu-Kuivastu liinile saadaval www.praamid.ee, Triigi-Sõru, Sviby-Rohuküla ja Ruhnu liinidele www.veeteed.com.Kuivastu-Virtsu liin sõidab tänasest tipphooaja graafikus

21.06.2012 11:52

Suvisel kõrghooajal 21. juunist 20. augustini teenindavad parvlaevad Muhumaa ja Saaremaa Kuivastu-Virtsu liinil reise 35-minutilises graafikus. Kummastki sadamast väljub päevas 26 reisi ning reedeti 28 reisi.

Jaanipäevaks rakendub tipphooaja sõidugraafik, kus on väljumised iga 35 minuti järel alates reisidest Kuivastust kell 9:40 kuni reisini Virtsust kell 22:15. Samuti lisanduvad nn öised ringid laupäeval, pühapäeval ja esmaspäeval Kuivastust kell 1:00 ja Virtsust kell 2:00.

Väinamere Liinid soovitab reisijatel osta e-pilet, millega toimub ootealale pääs kiiremini ja sujuvamalt kui läbi kassajärjekorra. Reisiplaanide muutudes kehtib e-pilet ka teistel reisidel nii enne piletilolevat sõiduaega kui ka 48 tunni pärast. Ajaline e-pilet tagab eelisjärjekorra, kuid sama pileti kasutamine muul ajal võimaldab samuti kiirema laevalepääsu kui läbi kassa, eriti tippajal. E-pileti ost ja muutmine on juba alates 1. aprillist teenustasuta.

Rohuküla-Heltermaa ja Triigi – Sõru liinidel kehtib juba suvine tipphooaja graafik.

Tagasi
Get Adobe Flash player